Scandinavian Apartment In Modest Area Vat

Основні зручності

  • 38 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Розташування

    Старе місто знаходиться на відстані 3.8 км від Scandinavian Apartment In Modest Area Vat Lublin, а автовокзал Poligonowa - Osiedle 01 - приблизно за 5 хвилин ходьби від місця.

    На відстані 3.9 км від апартаментів знаходиться Люблінський замок, а залізничний вокзал, Любліна, приблизно за 6 км. Апартаменти розташовані поблизу озера. Краківська брама також знаходиться в межах 10 хвилин їзди від цього помешкання.

    Гостям, які зупиняються в Scandinavian Apartment In Modest Area Vat, сподобаються фен і банні рушники у ванній кімнаті. Крім того, є окремий туалет і душ.

    В апартаментах для самостійного приготування їжі є мінікухня з посудомийною машиною і духовкою.

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00

    Варіанти номерів у Scandinavian Apartment In Modest Area Vat Люблін

    Гостям, які зупиняються в Scandinavian Apartment In Modest Area Vat, сподобаються фен і банні рушники у ванній кімнаті. Крім того, є окремий туалет і душ.

    Заїзд:
    Виїзд:
    Гості
    2 гостя

    Дорослі:

    2

    Діти:

    0
    Scandinavian Apartment In Modest Area Vat Люблін Номер фото Scandinavian Apartment In Modest Area Vat Люблін Номер фото Scandinavian Apartment In Modest Area Vat Люблін Зручності фото Scandinavian Apartment In Modest Area Vat Люблін Туалети фото Scandinavian Apartment In Modest Area Vat Люблін Інтер'єр фото Scandinavian Apartment In Modest Area Vat Люблін Кухня фото Scandinavian Apartment In Modest Area Vat Люблін Туалети фото Scandinavian Apartment In Modest Area Vat Люблін Коридори фото Scandinavian Apartment In Modest Area Vat Люблін Номер фото Scandinavian Apartment In Modest Area Vat Люблін Зручності фото
    Апартаменти з однією спальнею

    Розмір: 38 м²

    Тип ліжка: 1 Двоспальне ліжко

    Детальніше +

    Розташування Scandinavian Apartment In Modest Area Vat Люблін

    Визначні місця
    Хороші ресторани
    Транспорт

    Відгуки гостей про Scandinavian Apartment In Modest Area Vat Люблін

    Тут ви можете знайти перевірені відгуки, опубліковані нашими користувачами на цьому сайті

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.

    Відгук не надіслано.

    Спробуйте ще раз.

    Часті питання

    • Наскільки великa квартира Scandinavian Apartment In Modest Area Vat?
      Площа квартири Scandinavian Apartment In Modest Area Vat - 38 квадратних метрів.
    Дякуємо, що підписалися
    Валюта
    • USD Долар США
    • EUR Євро
    • GBP Фунт стерлінгів
    • AUD Австралійський долар
    • CAD Канадський долар
    • BRL Бразильський реал
    • CNY Китайський юань
    • CZK Чеська крона
    • DKK Данська крона
    • HKD Гонконзький долар
    • ILS Ізраїльський новий шекель
    • JPY Японська єна
    • MYR Малайзійський рингіт
    • NZD Новозеландський долар
    • NOK Норвезька крона
    • PLN Польський злотий
    • RON Румунський лей
    • RUB Російський рубль
    • SAR Саудівський ріал
    • SGD Сінгапурський долар
    • ZAR Південноафриканський ранд
    • KRW Південнокорейська вона
    • SEK Шведська крона
    • CHF Швейцарський франк
    • TRY Турецька ліра
    • UAH Українська гривня
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Тайський бат
    Виберіть мову
    Перегляньте найкращі доступні тарифи
    Введіть дати, щоб побачити ціни
    Заїзд:
    Виїзд:
    Гості
    2 гостя

    Дорослі:

    2

    Діти:

    0
    Scandinavian Apartment In Modest Area Vat Люблін